Cocktail

Poznejte okolí Samaná!

Celá Dominikánská republika si zaslouží Vaši pozornost. Pokud se vydáte na dovolenou třeba právě na poloostrov Samaná, neměli byste i přesto vynechat další zajímavá místa tohoto karibského ostrova. Podívejte se na další krásná místa Dominikánské republiky, která vám svými plážemi a přírodou vyrazí dech.

Juan Dolio

Ledový koktejl v ruce, Karibik několik metrů od vás a příjemný vánek od moře. Sluníčko pálí a vy jen blaženě mhouříte oči jako kočka a s láskou vzpomínáte na Ladovy zimní ilustrace. Kdo v 70. letech patřil ke smetánce, s oblibou jezdil do luxusních lázní v Dominikánské republice jménem Juan Dolio.
Více o Juan Dolio »

Bayahibe

Když se ve zprávě UNESCO z roku 1968 objevila informace, že pláže Dominikánské republiky jsou jedny z nejlepších na světě, ještě nikdo netušil, jak obrovský turistický boom tohle místo čeká. Tím největším štěstím ale je, že zdejší pláže a příroda zůstávají na pomyslném žebříčku nejkrásnějších míst planety pořád. Dovolená v letovisku Bayahibe vám to jen potvrdí – právě zdejší pláže jsou dodnes zmiňovány pouze v superlativech.
Více o Bayahibe »

Punta Cana

Pokud jste si naplánovali dovolenou v Punta Cana v Dominikánské republice, pak vězte, že nejste sami – Punta Cana je od jisté doby asi nejoblíbenější destinací z celé Dominikány. Snad za to může Kryštof Kolumbus, který tahle místa označil za ráj na zemi, s největší pravděpodobností je ale na vině zdejší skvostné pobřeží s bílým pískem a přístupným mořem.
Více o Punta Cana »

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vydejte se na luxusní dovolenou na ostrov Samaná s CK ESO travel – tvůrcem obsahu tohoto webu a specialistou na Dominikánskou Republiku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@samana.dominicana.cz