Cocktail

Kam se vydat na večeři, na kávu a za zábavou

Máte v plánu navštívit oblast Samaná v Dominikánské republice? Rádi byste se přitom vymanili z turistického stereotypu, který velí zůstávat v pohodlí hotelového komplexu, pokud se zrovna neradujete z nádherných pláží a průzračné vody oceánu? Potom jsme právě pro vás vytipovali 3 restaurace, 3 kavárny a 3 bary, které můžete vyhledat, jejich návštěvu si užít, a přitom nezruinovat vlastní peněženku.

Restaurace, kde se skvěle najíte

Pokud se chcete mimo svůj hotel dobře najíst, Samaná nabízí hned několik restaurací, které rozhodně stojí za návštěvu. Vybrat si přitom můžete z celého spektra pokrmů.

One Love Surfshack

Dostanete-li chuť na fast food, na americkou nebo kanadskou kuchyni, zavítejte do One Love Surfshack, kde si přijdete na své. Posezení na terase přímo na pláži u moře vás bude bavit a vnitřní prostory připomínající oblast, kde se nacházíte, se vám jistě zalíbí. Velmi oblíbené jsou zdejší poctivé hamburgery, tak neváhejte ochutnat. Průměrná útrata zde činí 120 Kč, ale při delší návštěvě hosté platí i 700 Kč.

Restaurant Mi Corazon

V oblasti Samana na vás čeká i skvělá multikulturní restaurace, která je vhodná jak pro všední večeře, tak pro rodinné oslavy nebo nanejvýš romantické příležitosti. Kromě klasického posezení zde najdete i barovou scénu, takže se můžete zdržet do nočních hodin. Průměrná útrata se pohybuje od 230 do 500 Kč.

mi_corazon_800

Le Tre Caravelle

V tomto podniku si můžete pochutnat na italské, karibské a mezinárodní kuchyni a zvlášť ještě na mořských plodech, s nimiž to tady opravdu umí. Na polootevřené terase zažijete příjemné posezení, a vejdete-li se do průměrné útraty, necháte zde 260-550 Kč.

Kavárny, v nichž vás budou obletovat

Zatoužíte-li na své dovolené po dobré karibské kávě, neváhejte a navštivte některou z místních kaváren, kde vás pohostí a třeba ke kávě nabídnou i nezapomenutelný zákusek.

Cafesitio Coffee Bar & Restaurant

Kavárna a rychlé občerstvení v jednom, to je Cafesitio. Jde o malý, ale velmi příjemný podnik, v němž můžete ochutnat dobrou kávu a třeba vyhlášené palačinky. Naservíruje vám je vždy příjemná obsluha. Průměrná útrata tu činí 70-165 Kč.

Le Royal Snack & Bar Restaurant

Kromě francouzské a mezinárodní kuchyně si v tomto podniku můžete dát skvělou kávu a sladké pečivo k tomu. Ideální pro dopolední nebo odpolední posezení u malé svačinky, v příjemném prostředí a u milé obsluhy. Průměrně tu hosté nechávají 100-200 Kč.

Cafe del Mar Puerto Bahia

Skvělou středomořskou a španělskou kuchyni či mořské plody, ale také vynikající kávu nebo lahodný a osvěžující alko či nealko drink si můžete vychutnat v Cafe del Mar Puerto Bahia. S výhledem na moře se vám posezení jistě bude líbit. Pokud zde zůstanete do večera, nastoupí DJ a celou atmosféru příjemně ovládne. Průměrná útrata tu činí 200-500 Kč.

cafe_del_mar_531

Bary, v nichž se báječně pobavíte

Chcete si dovolenou ještě víc zpestřit nějakými těmi drinky a noční zábavou? Žádný problém, podniků, které můžete za tímto účelem navštívit, je tu víc než dost.

Parada la Manzana

Příjemné posezení a popití můžete zažít třeba v baru Parada la Manzana, kde vám kromě drinků donesou i nějakou tu dobrotu k zakousnutí, když budete mít hlad. Tímto podnikem rozhodně žádný večer nezkazíte. Příliš živo tu ale nebývá. Průměrná útrata činí asi 150 Kč.

Colego Beach Bar

Plážový bar na pláži Cayacoa vás okouzlí příjemnou atmosférou, velmi milou obsluhou a skvělou nabídkou drinků. V tomto baru udělají, co vám na očích uvidí, a odcházet určitě nebudete zklamaní. Průměrná útrata se pohybuje kolem 200 Kč.

Cielito Disco

Pro ty akčnější máme tip na pěknou diskotéku a disco bar. Zábava tady nikdy nevázne a konávají se tu různě zaměřené akce, které mají za cíl dostat návštěvníky do té nejlepší nálady. Pestrý výběr drinků k tomu samozřejmě dopomáhá také. Průměrná útrata tu činí asi 400 Kč.

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vydejte se na luxusní dovolenou na ostrov Samaná s CK ESO travel – tvůrcem obsahu tohoto webu a specialistou na Dominikánskou Republiku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@samana.dominicana.cz