Cocktail

Je to tady. Dominikánská republika má na kontě další oběť své krásy – vás! Potřebujete se dozvědět, co vás v oblasti Samaná čeká a jaké to tam bude? Než si zabalíte a vyrazíte na letiště, podívejte se na náš rozcestník.

Kde se ubytovat

Stejně jako v celé Dominikánské republice, i v provincii Samaná se dá sehnat ubytování různých úrovní. Dojem exotiky a luxusu však umocní jedině pěkný hotel. Seznam těch nejoblíbenějších pro vás má populární cestovatelský portál Trip Advisor. Nechte se jím inspirovat!

Jak si oblast představit

Jak to v Samaná vůbec vypadá? Jak si máte svou dovolenou představit? Právě na tyto otázky najdete odpovědi na portálu Go Samana. Zjistíte zde, kam se můžete vydat na výlet, který klub stojí za návštěvu, nebo si odsud odnesete obecnější informace, jako jsou svátky a akce, počet bank v oblasti, něco o připojení k internetu a informace o bezpečnosti v Samaná. Nic z toho rozhodně není k zahození.

Abyste si udělali představu o krásném počasí, které vás čeká, navštivte předpověď počasíprohlédněte si fotky – pořádně vás na vaši dovolenou navnadí!

Co dělat kromě relaxace na pláži

Je to jasné, jedete si příjemně odpočinout od všedních dní a načerpat sílu do zásoby. K tomu vám jistojistě nejlépe poslouží zdejší nádherné pláže. Jakmile vás ale poslech mořských vln omrzí, můžete se vydat na výlet – za hřích určitě stojí Valle del Cibao i národní park Los Haitises. Další zajímavosti můžete načerpat i z reportáže těch, kteří už oblast navštívili.

Dominikánská republika

další oblasti Dominikánské republiky »

Partneři

Logo ESO travel

Vydejte se na luxusní dovolenou na ostrov Samaná s CK ESO travel – tvůrcem obsahu tohoto webu a specialistou na Dominikánskou Republiku.

Spolupracujte s námi

Chcete se stát partnerem tohoto webu a zviditelnit sebe a své služby?
Kontaktujte nás na e-mailové adrese
info@samana.dominicana.cz